گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
شعبه یک
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
آشنایی کوتاه: شعبه یک
زمینه‌های کاری: اختلالات گفتار مربوط به بزرگسالان، سکته مغزی، درمان کودکان بیش فعال و دچار نقص توجه، ضعف در خواندن، اختلالات حنجره و صدا، استروبوسکوپی حنجره، مشکلات تلفظ، مشاوره و روانشناسی، درمان اختلالات گفتار مربوط به کودکان، نوروفیدبک، تاخیر در شروع گفتار، مشاوره در استرس و اضطراب، ضعف در نوشتن، عکس برداری از حنجره، مشاوره در مشکلات کودک، بازی درمانی، درمان دانش آموزان دچار اختلالات یادگیری
مدیریت:دکتر ناصر زارعی شمس آبادی(آسیب شناس گفتار و زبان)
نشانی: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، قبل از زمزم، کوچه مسجدالرضا، (35)، ساختمان 99، طبقه B
شماره تلفن پذیرش: 03136633123
شماره تماس پذیرش: 09130795736
پیوندها: وب‌گاه، اینستاگرام، تلگرام،
هم‌رسانی با دوستان
این نقشه، آدرس گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت متخصص شعبه یک در شهر اصفهان است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
آدرس گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
ساعت کاری گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
« هفته پیش
هفته پس »
درخواست نوبت دیدار
تجربه شما
فرستادن دیدگاه
لطفا قبل از مراجعه حضوری با شماره تلفن نوشته‌شده، زنگ بزنید.
شما در این پروفایل، توانایی دیدن روزهای کاری دکتر، نوبت‌دهی اینترنتی، پروفایل اینستاگرام، آدرس تلگرام، آدرس مطب، شماره تلفن مطب، رزومه و بیوگرافی دکتر و دیگر کانال‌های تماس با گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت را دارید.
برای آگاهی از ساعت کاری، هزینه ویزیت، نوبت گرفتن از، بیوگرافی گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت با تلفن‌های گفته‌شده، زنگ بزنید.
منطقه‌ها
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت (چهارباغ بالا) گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت (دروازه شیراز) گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت (شیخ صدوق)
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در دیگر وب‌سایت‌ها
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در کلیک درمان گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در کال دکتر گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در پجشگی
موتور جست‌وجوی دیجی دکتر همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger