گفتاردرمانی و کاردرمانی آیتن اسلامشهر
گفتاردرمانی و کاردرمانی آیتن اسلامشهر
آشنایی:
زمینه‌های کاری: اتیسم، کاردرمانی جسمی، سکته مغزی، مشکلات تلفظ، توانبخشی دست، مشکلات گفتاری ناشی از سکته مغزی و فلج مغزی، درمان لکنت، اختلالات صوت، مشاوره تخصصی توانبخشی، مشکلات حرکتی و تعادلی، بیماری های اسکلتی و عضلانی، ام اس، مشکلات توجه و تمرکز، اختلالات یادگیری، تومور و ضربه مغری
⚫️ کلینیک توانبخشی آیتن در بخش های مجزا ؛ سایت کاردرمانی جسمی – کاردرمانی ذهنی – آموزشی ، سایت گفتاردرمانی ، بازی درمانی، گروه درمانی، اتاق تاریک و نوروفیدبک خدمات خود را ارائه میدهد. ⚫️ کلینیک توابخشی آیتن با هدف بهبود عملکرد و توانمندسازی افراد و با بهره گیری از جدیدترین شیوه های علمی وتکنیک های نوین و با همکاری متخصصین و درمانگران مجرب به ارائه خدمات توانبخشی در اسلامشهر و حومه می پردازد.
آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان باغ فیض، کوچه اول، پلاک 55، طبقه 2، واحد 4
شماره تماس پذیرش: 09013243301
شماره تماس پذیرش: 02156370748
پیوندها: وب‌گاه، تلگرام، اینستاگرام،
اشتراک‌گذاری نمایه
این نقشه، نشانی گفتاردرمانی و کاردرمانی آیتن اسلامشهر متخصص  در شهر اسلامشهر است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
نشانی گفتاردرمانی و کاردرمانی آیتن اسلامشهر
ساعت کاری گفتاردرمانی و کاردرمانی آیتن اسلامشهر
« هفته گذشته
هفته آینده »
درخواست نوبت دیدار
تجربه شما
ارسال کامنت
شما در این صفحه، توانایی دیدن روزهای کاری دکتر، رزومه و بیوگرافی دکتر، آدرس مطب، نشانی اینستاگرام، تلگرام، نوبت‌گیری اینترنتی، شماره مطب و دیگر کانال‌های تماس با گفتاردرمانی و کاردرمانی آیتن اسلامشهر را خواهید داشت.
برای آگاه شدن از نوبت گرفتن از، هزینه ویزیت، ساعت کاری، بیوگرافی گفتاردرمانی و کاردرمانی آیتن اسلامشهر با تلفن‌های نوشته‌شده، زنگ بزنید.
لطفا پیش از مراجعه با شماره نوشته‌شده، زنگ بزنید.
گفتاردرمانی و کاردرمانی آیتن اسلامشهر در دیگر وب‌سایت‌ها
گفتاردرمانی و کاردرمانی آیتن اسلامشهر در سرچ دکتر گفتاردرمانی و کاردرمانی آیتن اسلامشهر در کلیک درمان گفتاردرمانی و کاردرمانی آیتن اسلامشهر در آنلاین درمان
موتور جست‌وجوی دیجی دکتر همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger