دکتر حمید حبوباتی
متخصص: جراحی مغز، اعصاب، ستون فقرات
دکتر حمید حبوباتی
آشنایی: متخصص: جراحی مغز، اعصاب، ستون فقرات
خدمات:
دکتر حمید حبوباتی یکی از معروفترین متخصصین جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات در یزد است. این پزشک جوان و پنجه طلای استان یزد بزرگترین رویا و رسالت خود برای روزهای پیش رو را رسیدن به راه حلی قطعی برای درمان بیماران ضایعه ی نخاعی قرار داده است. موضوعی که در گذشته نیز چند بار به سمت آن یورش برده و به نتایج قابل توجهی هم رسیده است. او در این باره اینگونه توضیح می دهد: در سال 1392 برای اولین بار و بعد از دریافت مجوزهای لازم، کار درمان را بر روی 15 بیمار قطع نخاعی آغاز کردیم و به روش » تکثیر سلول های بنیادی در محیط کشت محصول » حدود 20 میلیون سلول که از خود بیماران گرفته شده بود را در بافت های آسیب دیده تزریق کردیم و به نتایجی خوبی رسیدیم. او ادامه می دهد با توجه به اینکه این روش برای اولین بار درسطح جهان و در استان یزد مورد استفاده قرار گرفته شده است برای رسیدن به نتایج ایده آل به کمک و همت مسئولین، زیرساخت های مناسب و به کارگیری نیروهای متخصص و با سواد نیاز داریم تا بتوانیم قدرت پزشکی کشورمان را به رخ جهانیان بکشیم.
آدرس: یزد، بلوار طالقانی، جنب آزمایشگاه مرکزی، انتهای کوچه گلچین، (کوچه بیمه ایران)
شماره تلفن پاسخ‌گویی: 03537288008
لینک‌ها:
فرستادن به دوستان
ساعت کاری دکتر حمید حبوباتی
« هفته گذشته
هفته آینده »
درخواست نوبت دیدار
نوشتن نگاه شما
ثبت کامنت
پیش از مراجعه حضوری با تلفن گفته‌شده، هماهنگی کنید.
به منظور آگاهی از رزومه، نوبت گرفتن از، ساعت کاری، هزینه ویزیت دکتر حمید حبوباتی با تلفن‌های نوشته‌شده، تماس بگیرید.
شما در این جا، توانایی آشنایی با نشانی اینستاگرام، روزهای کاری دکتر، شماره مطب، رزومه و بیوگرافی پزشک، آدرس مطب، آدرس تلگرام، نوبت دهی اینترنتی و دیگر کانال‌های ارتباط با دکتر حمید حبوباتی را خواهید داشت.
مطب‌ها و مرکزهای متمایز
مطب‌ها و مرکزهای توصیه شده
دکتر مرتضی شمس ( فومن ) دکتر شیلا عبداله زاده میلانی دکتر سمانه حمیدیان دکتر نوح افشار دکتر عباس طاهری ابرندآبادی دکتر منوچهر آخوندزاده مرکزی
دامنه‌های دیگر دکتر حمید حبوباتی
دکتر حمید حبوباتی در دکترفارسی دکتر حمید حبوباتی در آنلاین درمان دکتر حمید حبوباتی در دکتر ماهر
موتور جست‌وجوی دیجی دکتر همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger