کاردرمانی و گفتاردرمانی باران
کاردرمانی و گفتاردرمانی باران
آشنایی:
خدمات: مجهز به اتاق حسی، کاردرمانی ارتوپدی دست، مجهز به نرم افزار تست IVA2 برای ارزیابی توجه، مجهز به نرم افزار شناختی Captain'sLog، کاردرمانی جسمی حرکتی، نرم افزار تست CANTAB برای ارزیابی عملکردهای شناختی مختلف، کاردرمانی اختلالات پردازش و یکپارچگی حسی، کاردرمانی شناختی
مسئول کلینیک: دکتر محمد هدایت جو ⚫️ کارشناس ارشد کاردرمانی ⚫️ دکترای تخصصی علوم اعصاب شناختی گفتاردرمانگر: ⚫️ خانم زهرا سادات کریمی ⚫️ برای پذیرش و تشکیل پرونده قبل از مراجعه حضوری حتما تماس بگیرند.
آدرس: قم، خیابان کیوانفر، بین کوچه یک و سه، جنب بانک ملی، کلینیک کاردرمانی باران
شماره تماس پذیرش: 02536618367
پیوندها:
هم‌رسانی با دوستان
این نقشه، نشانی کاردرمانی و گفتاردرمانی باران متخصص  در شهر قم است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
نشانی کاردرمانی و گفتاردرمانی باران
ساعت کاری کاردرمانی و گفتاردرمانی باران
« هفته پیشین
هفته پسین »
درخواست نوبت دیدار
نگاه شما
ثبت پیام
شما در این جا، توانایی آشنایی با برنامه حضور پزشک، آدرس مطب، رزومه و بیوگرافی دکتر، پروفایل اینستاگرام، شماره تلفن مطب، نوبت دهی اینترنتی، تلگرام و دیگر راه‌های ارتباط با کاردرمانی و گفتاردرمانی باران را خواهید داشت.
در راستای با خبر شدن از هزینه ویزیت، بیوگرافی، ساعت کاری، نوبت گرفتن از کاردرمانی و گفتاردرمانی باران با تلفن‌های نوشته‌شده، زنگ بزنید.
پیش از مراجعه حضوری با شماره گفته‌شده، هماهنگی کنید.
نمایه‌های کاردرمانی و گفتاردرمانی باران
کاردرمانی و گفتاردرمانی باران در پجشگی کاردرمانی و گفتاردرمانی باران در کلیک دکتر کاردرمانی و گفتاردرمانی باران در سرچ دکتر
موتور جست‌وجوی دیجی دکتر همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger