شنوایی شناسی و سمعک هلال احمر
شنوایی شناسی و سمعک هلال احمر
تگ لاین:
زمینه‌های کاری: ارزیابی و توانبخشی وزوز گوش با متدهای پیشرفته شنوایی، تجویز انواع سمعک هوشمند، ارزیابی شنوایی نوزادان، بررسی وضعیت گوش میانی و عملکرد شیپور استاش، تجویز انواع سمعک شارژی، تمپانومتری فرکانس بالا برای نوزادان زیر شش ماه، تجویز انواع سمعک نامرئی، امکان استفاده از کمک هزینه بیمه برای سمعک، ارزیابی شنوایی کودکان و بزرگسالان، قالب گیری و ساخت قالب ضد صوت و ضد آب
⚫️ ادیولوژیست: لعیا اکبرزاده ⚫️ ویزیت با تعرفه نیمه دولتی
نشانی: آذربایجان غربی، ارومیه، خیابان کاشانی روبروی دارایی، کلینک شنوایی سنجی هلال احمر
شماره تلفن پذیرش: (0905) 907-8702
شماره تماس هلال احمر: (044) 3347-8165
پیوندها: اینستاگرام،
اشتراک‌گذاری نمایه
این نقشه، آدرس شنوایی شناسی و سمعک هلال احمر متخصص  در شهر ارومیه است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
آدرس شنوایی شناسی و سمعک هلال احمر
ساعت کاری شنوایی شناسی و سمعک هلال احمر
« هفته پیش
هفته پس »
گرفتن نوبت دیدار
نوشتن کامنت شما
فرستادن پیام
در راستای مطلع شدن از بیوگرافی، نوبت گرفتن از، ساعت کاری، هزینه ویزیت شنوایی شناسی و سمعک هلال احمر با شماره‌های نوشته‌شده، تماس بگیرید.
لطفا پیش از مراجعه حضوری با شماره تلفن نوشته‌شده، هماهنگی کنید.
در این نمایه، دسترسی به رزومه و بیوگرافی پزشک، برنامه حضور پزشک، آدرس کانال تلگرام، آدرس مطب، نوبت‌دهی اینترنتی، پیج اینستاگرام، شماره تلفن مطب و دیگر راه‌های تماس با شنوایی شناسی و سمعک هلال احمر را خواهید داشت.
شنوایی شناسی و سمعک هلال احمر در دیگر وب‌سایت‌ها
شنوایی شناسی و سمعک هلال احمر در دکتر نزدیک شنوایی شناسی و سمعک هلال احمر در دکتر ماهر شنوایی شناسی و سمعک هلال احمر در کلیک دکتر
موتور جست‌وجوی دیجی دکتر همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger