گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان
گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان
تگ لاین:
خدمات: کم شنوایی و کاشت حلزون، گروه درمانی، اختلال عدم توجه و تمرکز، بیش فعالی، اختلالات صوت، دستگاه TDCS، اختلال گفتاری و جسمی سکته مغزی، سندروم داون ‌، فلج مغزی، ضایعات دست )، رفتار درمانی، اختلال تلفظ حروف، شکاف کام و لب، اختلال بلع، دیر صحبت کردن، اتیسم
مدیر : محمد چاوشی ⚫️ فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران ⚫️ عضو انجمن گفتاردرمانی ، اتیسم و لکنت ایران ⚫️ بیش از یک دهه تجربه در زمینه گفتاردرمانی ⚫️ با کادر درمانی مجرب بیش از یک دهه فعالیت ⚫️-------------------------- رشد و شکوفایی کودکان شما ، تخصص ماست             " فرزندان خود را جهت آموزش و درمان به ما بسپارید ، تا شاهد پیشرفت چشمگیر آنها باشید "
آدرس: تهران، شهرک شریعتی (خانی آباد نو)، نبش کوچه واشقانی فراهانی، درمانگاه شبانه روزی فتح الله زاده، طبقه 4
شماره تلفن پذیرش: 09212949790
شماره تماس پذیرش: 02155861228
لینک‌ها: اینستاگرام، کلینیک تخصصی توانبخشی ماهان،
اشتراک‌گذاری نمایه
این نقشه، نشانی گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان متخصص  در شهر تهران است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
نشانی گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان
ساعت کاری گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان
« هفته پیش
هفته پس »
گرفتن نوبت دیدار
نوشتن نظر شما
فرستادن پیام
در این صفحه، توانایی آشنایی با شماره تلفن مطب، نوبت‌گیری اینترنتی، رزومه و بیوگرافی پزشک، روزهای حضور دکتر، اینستاگرام، آدرس مطب، تلگرام و دیگر راه‌های تماس با گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان را دارید.
لطفا قبل از مراجعه حضوری با شماره گفته‌شده، تماس بگیرید.
به منظور با خبر شدن از ساعت کاری، بیوگرافی، نوبت گرفتن از، هزینه ویزیت گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان با شماره‌های نوشته‌شده، زنگ بزنید.
نواحی
گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان (خانی آباد نو)
گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان در اینترنت
گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان در دیجی درمان گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان در دکتر نزدیک گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان در آنلاین درمان
موتور جست‌وجوی دیجی دکتر همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger