گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور
گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور
تگ لاین:
خدمات: مشکلات گفتاری و اختلالات بلع ناشی از ال ای اس، لکنت زبان، تاخیرگفتار، اختلالات یادگیری، ارزیابی و درمان مشکلات گفتاری و زبانی، مشکلات گفتاری و اختلالات بلع ناشی از ام اس، مشکلات گفتاری و اختلالات بلع ناشی از ضربه ی مغزی، کاردرمانی جسمی و ذهنی برای کودکان و بزرگسالان، مشکلات گفتاری در کودکان اتیسم، عقب ماندگی ذهنی، اختلال صوت، مشکلات گفتاری و اختلالات بلع ناشی از سکته ی مغزی، اختلال در خواندن و نوشتن
نشانی: تهران، شهران شمالی، بالاتر از فلکه ی دوم، ساختمان بانک پاسارگاد، پلاک 153، طبقه ی دوم، واحد 10
شماره تلفن پذیرش: 09362205150
شبکه‌های اجتماعی:
اشتراک‌گذاری نمایه
این نقشه، آدرس گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور متخصص  در شهر شهران شمالی است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
آدرس گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور
ساعت کاری گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور
« هفته پیش
هفته پس »
دریافت نوبت دیدار
نگاه شما
ثبت کامنت
در راستای آگاهی از نوبت گرفتن از، هزینه ویزیت، ساعت کاری، بیوگرافی گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور با تلفن‌های نوشته‌شده، تماس بگیرید.
پیش از مراجعه حضوری با تلفن نوشته‌شده، تماس بگیرید.
شما در این جا، دسترسی به رزومه و بیوگرافی دکتر، روزهای حضور دکتر، آدرس مطب، نوبت‌دهی اینترنتی، شماره مطب، پیج اینستاگرام، آدرس تلگرام و دیگر راه‌های تماس با گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور را خواهید داشت.
گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور در دیگر وب‌سایت‌ها
گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور در کلیک دکتر گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور در دکتر نزدیک گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور در دکتر بیگ
موتور جست‌وجوی دیجی دکتر همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger